KUTUP-L -- Turk Kutuphaneciligi iletisim listesi

KUTUP-L Hakkında

TÜRK KÜTÜPHANECİLİĞİ İLETİŞİM LİSTESİNE HOŞGELDİNİZ. LİSTEMİZ "TÜRK KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ" MESLEKİ ETİK İLKELERİ VE İNTERNET ETİK KURALLARINA GÖRE İŞLETİLMEKTEDİR.

Bu listeye önceden gönderilen mesajlari görmek için KUTUP-L Arsivlerini ziyaret edin. (Şu andaki arşiv sadece liste üyelerine görünür durumdadır.)

KUTUP-L Listesinin Kullanımı
Tüm liste üyelerine bir mesaj göndermek için kutup-l@metu.edu.tr adresine bir e-posta atınız.

Aşağıdaki bölümlerde listeye üye olabilir veya varolan üyeliğinizi değiştirebilirsiniz.

KUTUP-L Listesine üyelik

KUTUP-L listesine aşağıdaki formu doldurarak üye olabilirsiniz. FORMUN DOLDURULMASI ZORUNLUDUR. Ad Soyadı ve iletişim numarası eksik olması halinde üyelikler onaylanmamaktadır. Çalışan, Mezun veya Öğrenci iseniz lütfen belirtiniz. Bu bilgiler istatistik amaçlı talep edilmekte olup sadece liste yöneticisi tarafından görülmektedir. Kişi ve kurumlarca paylaşılmamaktadır. Başka kişilerin sizi isteğiniz dışında üye yapmasını engellemek için, onayınızı isteyen bir e-posta alacaksınız. Onayınız alındığında, isteğiniz moderatör onayı için beklemeye alınacaktır. Moderatörün kararını bildiren bir e-posta alacaksınız. Bu liste ayrıca gizli bir listedir, yani üye listesi sadece liste yöneticilerine görünür durumdadır.

  E-posta adresiniz:
  Adınız Soyadınız (iş yeriniz, Mezun/Öğrenci/),okulunuz, Telefon numaranız, (İş/Cep) Örnek Fatih, Kumsel, Çankaya Üniversitesi Hacettepe 1987, 312,2844500 :
  Aşağıya bir şifre girebilirsiniz. Bu sadece hafif bir güvenlik sağlar, fakat diğer kişilerin üyelik ayarlarınızı karıştırmasını engeller. Değerli bir şifre kullanmayın, çünkü bu şifre ara sıra size düz yazı olarak gönderilecektir.

  Eğer şifre girmemeyi tercih ederseniz, sizin için bir tane şifre otomatik olarak oluşturulacak ve üyeliğinizi onayladığınız zaman size gönderilecektir. Kişisel tercihlerinizi düzenlerken her zaman şifrenizin tekrar size gönderilmesini isteyebilirsiniz.

  Bir şifre girin:
  Onay için şifreyi tekrar girin:
  Mesajlarınızın görüntülenmesi için hangi dili tercih edersiniz?
  Liste mesajlarının size günlük toplu mesajlar olarak gönderilmesini ister misiniz? Hayır Evet

KUTUP-L Üyeleri
(Üye listesi sadece liste yöneticisine görünür durumdadır.)

Üye listesini görmek için yönetici adresi ve şifrenizi girin:

Yönetici adresi: Şifre:   

KUTUP-L listesinden çıkmak, bir şifre hatırlatıcı istemek, veya üyelik seçeneklerinizi değiştirmek için üyelik e-posta adresinizi girin:

Alanı boş bırakırsanız, sizden e-posta adresiniz istenecektir.


fkumsel at gmail.com yönetimindeki KUTUP-L listesi
KUTUP-L yönetimsel arayüzü (yetki gerektirir)
Tüm metu.edu.tr mesaj listelerinin genel tanıtımı

Delivered by Mailman
version
Python ile Güçlendirilmiş GNU's Not Unix